Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
ALEX_WHITMAN
Redaktor
Posts: 92
Joined: Thu Aug 14, 2003 7:31 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by ALEX_WHITMAN » Sun Apr 11, 2004 1:27 pm

Ja tyz życzę wom Wszystkiego Naj, Naj, Naj... a wam dziewczyny tak morego Dyngusa, byście mogły zostać Miss Mokrego Podkoszulka :)
ALEX WHITMAN autor fan-ficków oraz jeden z redaktorów strony http://www.roswell.pl

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Apr 11, 2004 1:32 pm

Ja również przyłączam się do życzeń

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i wielkiej radość!
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Amanda
Gość
Posts: 17
Joined: Tue Oct 21, 2003 5:08 pm
Location: z krainy smoków
Contact:

Post by Amanda » Sun Apr 11, 2004 1:53 pm

No to i ja sie dołączę i życzę wam:
Wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego jajka, smacznego Śmigusa Dyngusa oraz ... zaraz a może to miało być na odwrót ?... Wesołego jajka, smacznych Świąt Wielkanocnych, suchego Śmigusa Dyngusa ... zresztą co za różnica ! w każdym razie dużo prezentów od zajączka i wszystkiego co najlepsze życzy ... no jak to kto życzy ?! oczywiście JA - Lizzy

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Apr 15, 2004 12:37 pm

Okres świateczny już za nami, więc zamykamy ten "kram" do przyszłego roku :) W imieniu wszystkich forumowiczów dziękuję forumowiczom za wielkanocne życzenia.

A w szczególności Olce za Maxa - króliczka Playboya :twisted:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest